Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident horror në Gjorçe Petrov, shkupjani shkel plakun me veturë

Aksident horror në Gjorçe Petrov, shkupjani shkel plakun me veturë

Një 47 vjeçar nga Shkupi ne inicalet R.A., mbrëmë rreth orës 9 me automjetin e tij ka goditur këmbësorin G.M.(70), poashtu nga Shkupi, ngjarja ka ndodhur në afërsi të pazarit në lagjen e Gjorçe Petrovit,

Këmbësori me ndihmën e Autoambulancçs menjëherë është dërguar në Qndrën Emergjente në Shkup ku edhe i është dhënë ndihma mjeksore, ku janë konstatuar lëndime të rënda trupore dhe i njëjti është mbajtur për kurim të metejmë në spital.

Në vend ngjarje kanë dalë ekipet e policisë dhe kanë kryer inspoektim ligjor prej ku edhe do të zbardhet rasti në tërësi.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *