Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO)

Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme , rreth orës 11:00, në autostradën Tiranë-Durrës, në Maminaz, ku një makinë është batuar në mesin e autostradës.

Për pasojë janë aksidentuar lehtë drejtuesja e mjetit, N. M.  31 vjeçe,  banuese në Tiranë dhe pasagjeri, A.D. 32 vjeç,  të cilët  ndodhen në Spitalin  Rajonal Durrës jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ka vajtur policia, e cila po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *