Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident i rëndë në magjistralen Prizren-Suharekë, një i vdekur

Aksident i rëndë në magjistralen Prizren-Suharekë, një i vdekur

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak orëve në magjistralen Suharekë- Prizren, me ç’rast një person ka humbur jetën një person.

 

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Hazir Berisha.

“Mund të ju konfirmoj se një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në mes të dy automjeteve, një kamioni dhe një veture të tipit BMË. Mjeku ka konstatuar vdekjen e njërit prej pasagjerëve, ndërkaq një tjetër është lënduar”, ka thënë Berisha.

Ndërkaq rruga vazhdon të mbetet ende e bllokuar.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *