Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident i rëndë në Shkup, lëndohet bashkëudhëtarja

Aksident i rëndë në Shkup, lëndohet bashkëudhëtarja

Mbrëmë vonë në 1:00 në Shkup, në kryqëzimin e rrugëve “Vladimir Polezhanovski” dhe “Adolf Ciborovski” Nuk ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin K.S. (24) nga Ohri, gjatë ngarjes së automjetit të markës “BMW” me tagra të Ohrit ka humbur kontrollin dhe ka gogitur në një dru.

Pas aksidentit, me veturën e ndihës së shpejtë, bashkëudhëtarja e tij M.M (25), nga Shkupi është dërguar në Qebdrën Emergjete në Shkup, ku nga ana e ekipt mjeksor janë konstatuar lëndime të rënda dhe ështm mbajtur për kurim të mëtejmë në spital.

Në vendngjarje kanë dalë ekipet policore dhe po punojnë në zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *