Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident i rëndë trafiku në autostradën Gostivar-Tetovë

Aksident i rëndë trafiku në autostradën Gostivar-Tetovë

Dje rreth orës 20.00 në autostradën Gostivar-Tetovë, tek dalja në fshatin Kamjan ka ndodhur një aksidenti i rëndë trafiku, ku Q.M. (47) nga fshati Crn Vrv, komuna e Studeniçanit, gjatë ngarjes së veturës së markës “Golf” me tagra të Shkupit ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugës,

Në aksident me lëndime të rënda ka kaluar bashkëudhëtarja e tij, SH.M.(45) nga i njëjti fshat, e cila pas dhënies së shërbimeve mjekësore në Spitalin Klinik në Tetovë, për shkak të natyrës së lëndimeve është transferuar në Qendrën Emergjente në Shkup.

Ekipet e policisë menjëherë kanë dalë në vend ngjarje dhe kanë kryer inspektim ligjor dhe po punojnë në zbardhjen e plotë të rastit

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *