Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident me pasojë vdekje në Shkodër

Aksident me pasojë vdekje në Shkodër

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mjedë të Shkodrës, ku makina ka përplsur një kalimtare e cila po kalonte rrugën. Ngjarja ndodhi në fshatin Mjede  në afërsi të shkollës së fshatit ku si pasojë  një grua ka  humbur  jetën. Ajo quhet Afërdita  Loja 52 vjeçe .Policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen hetimet paraprake.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *