Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident me vdekje në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Aksident me vdekje në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Në Prerëz të Ferizajit, sot  rreth  orës 10:30  ka ndodhur një aksident komunikacioni,  ku si pasojë ka humbur jetë me  drejtuesi i furgonit.
Në vendin e ngjarjes kanë dal ekipi i Emergjencës së QKMF-së dhe policia.

Sipas mjekut kujdestarë  në Emergjencën e QKMF-së Naim  Çerkini  ekipi i emergjencës  vetëm ka konstatuar vdekjen e  drejtuesit të makinës, shkruan Ferizajpress

Viktima është  mashkull  i moshës rreth 55-60 vjeçare. Bëhet e ditur se nga ky aksident përveç viktimës nuk ka tjerë të lënduar.

Policia po merret me rastin dhe shkakun e aksidentit.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *