Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident në Pejë, vetura futet në kafiteri (Foto)

Aksident në Pejë, vetura futet në kafiteri (Foto)

Një aksident komunikacioni ka ndodhur mbrëmë vonë në Pejë, te vendi i njohur si “Dulia” afër parkut.

Sipas një lexuesi të Indeksonline, vetura e markës Audi dhe me targa të Italisë ka hyr në një kafiteri duke u dëmtuar plotësisht përpara dhe i janë thyer xhamat.

Po ashtu, sipas fotove edhe në kafiteri vetura ka shkaktuar dëme të mëdha duke ia rrëzuar tarracën përpara.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga aksidenti, derisa policia mbrëmë ka dal në vend të ngjarjes.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *