Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident në Prishtinë (Foto)

Aksident në Prishtinë (Foto)

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në lagjen Ulpiana në Prishtinë.

 

Në aksident janë përfshirë një veturë taksi dhe një motoçiklist i cili ka marrë lëndime.

Shumë qytetarë të rastit janë ndalur për t’i ofruar ndihmë të aksidentuarit, ndërsa në vendin e ngjarjes ka arritur edhe autoambulanca.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *