Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident në Tiranë, makina futet brenda lokalit

Aksident në Tiranë, makina futet brenda lokalit

Një aksident i pazakontë ka ndodhur pak minuta më parë fër parkut të autobuzave në kryeqytet. Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar brenda një lokali. Ende nuk raportohen të lënduar, dhe sipas “JOQ”, policia po zbardh shkaqet e ngjarjes.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *