Home / Kryesoret / Aksident, vetura futet në lokal (Foto)

Aksident, vetura futet në lokal (Foto)

Një aksident ka ndodhur në Pejë në orët e para të mëngjesit, rreth orës 05:00 në vendin të njohur si Dulia, që gjendet afër parkut.

Sipas lexuesve të Gazetës Express, vetura e tipit Audi ka hyrë në një lokal, kështu duke e dëmtuar plotësisht. Sipas fotografive, shihet se tarraca e lokalit është shkatërruar plotësisht.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 05:00 në mëngjes dhe nuk dihet nëse ka ndonjë person të lënduar.

Gazeta Express në vazhdim sjell detaje të tjera…

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *