Home / Showbiz / Aktori i “Kara Sevda” viziton Prizrenin dhe Gërminë (Foto)

Aktori i “Kara Sevda” viziton Prizrenin dhe Gërminë (Foto)

Aktori i njohur turk, Ugur Aslan, ka kaluar momente të mira gjatë qëndrimit të tij në Kosovë.

Ylli i njohur nga seriali i shumëshikuar, “Kara Sevda”, ka publikuar fotografi nga rrjetet sociale, gjatë vizitave të tij në qytetet e Kosovës.

 Fillimisht, ai publikoi fotografi nga Prishtina, ndërsa më pas e ka vizituar qytetin e Prizrenit.

Njëherësh, vizita e tij nuk ka munguar edhe në Parkun e Gërmisë, nga ku e ka postuar një fotografi me vajzën.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *