Home / Showbiz / Aktori turk rrëfen periudhën e vështirë pas divorcit: Ish-bashkëshortja s’më lejon ta takoj vajzën

Aktori turk rrëfen periudhën e vështirë pas divorcit: Ish-bashkëshortja s’më lejon ta takoj vajzën

Asnjëherë nuk e zbuloi arsyen e vërtetë pse ai braktisi karrierën e tij në aktrim.

Që pas divorcit nga bashkëshortja e tij , aktori i njohur turk Arda Kural, nuk u pa më në asnjë serial televiziv, pavarësisht ofertave që ai kishte nga producent të njohur.

Divorci me bashkëshorten duket se ka qenë një periudhe shumë e vështirë për aktorin 35 vjeçar,  këtë e ka zbuluar vetë ai për herë të parë pak ditë më parë në  emision televiziv ‘Duymayan Kalmas?n’.

‘Unë kam një vajzë nga  martesa 7 vjeçare me ish bashkëshorten. Doja  t’i isha pran vajzës time, të ndaja kohën më të, si çdo prind më fëmijën e tij, por  ish bashkëshortja nuk më ka lejuar ta takojë asnjehërë që pas ndarjes’, ka rrëfyer aktori.

Kujtomë se aktori i’u është nënshtruar disa ndërhyrjeve kirurgjike si dhe terapive psikologjike, kjo për shkak të një aksidenti me makinë që aktori ka pësuar disa kohë më parë, transmeton syri.net.

Aktori ka zbuluar gjithashtu se pas disa vitesh pauzë në kinematografi ka vendosur të rikthehet sërish më një interpretim ne një seria, xhirimet e të cilit do të nisin shumë shpejt.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *