Home / Lajme / Kronika e zezë / Alarmohet Çairi, njërit i humb gruaja, tjetrës i humb burri

Alarmohet Çairi, njërit i humb gruaja, tjetrës i humb burri

Të martën (16.05.2017) në stacionin policor në Çair, personi me iniciale Ј.R. (68) ka denoncuar se të njëjtën ditë është larguar nga shtëpia në drejtim të panjohur bashkëshortja e tij me iniciale Ј.А.(64).

Ndërkaq të mërkurën, poashtu në stacionin policor Çair, gruaja me iniciale I.S. (51) ka denoncuar se një ditë më parë nga “Gurëthyesi Brazda” në drejtim të panjohur është larguar bashkëshori i saj me iniciale I.R. (52).

Nga policia bëjnë me dije se po ndërmerren të gjitha masat për gjetjen e personave të zhdukur  dhe zbardhjen e plotë të rasteve.

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *