Home / Showbiz / Alban Dudushi bëhet baba për herë të dytë, Bieta sjell në jetë djalin e parë të shtëpisë

Alban Dudushi bëhet baba për herë të dytë, Bieta sjell në jetë djalin e parë të shtëpisë

Alban Dudushi është bërë sot baba për herë të dytë. Partnerja e tij  Bieta Sulo mësohet se ka sjellë në jetë djalin e tyre të parë.

Gazeta ekspress” shkruan se si nëna ashtu edhe fëmija ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore.  Çifti i famshëm bashkëjetojnë prej vitesh dhe sot ka ardhur në jetë fëmija i tyre i parë.

Ndërsa për Bietën është hera e parë që sjell në jetë për fëmijë, Albani ka edhe një vajzë 13-vjeçare nga martesa e tij e parë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *