Home / Showbiz / Albana Osmani takohet me ‘kriminelin më të bukur’ në botë (Foto)

Albana Osmani takohet me ‘kriminelin më të bukur’ në botë (Foto)

Bëhet fjalë për Jeremy Meeks i cili u cilësua nga të gjitha mediat si ‘krimineli më seksi’ që ka qenë i dënuar ndonjëherë. Ai madje më tepër u bë i famshëm nga pamja e tij se sa nga dënimi që kishte marrë. Megjithatë para një viti ai mbaroi dënimin duke u kthyer në shtëpi ku ai ka bashkëshorten dhe tre fëmijët.

Albana Osmani, moderatorja e ‘Top Channel’ e ka gjetur bukuroshin në Kanë të Francës ku ajo ndodhet momentalisht dhe nuk e ka humbur shansin për të bërë një foto me të

“1 minute heshtje mi graaaaaaa”, ka shkruar Albana në mbishkrimin e fotos së publikuar në Instagram./gazetametro.net

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *