Home / Showbiz / Almeda dhe Çënari po vijnë në Shqipëri? (Foto)

Almeda dhe Çënari po vijnë në Shqipëri? (Foto)

Çifti Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë shumë të përfolur në medie që nga koha kur e bën publike lidhjen e tyre.
Modelja shqiptare është martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman i cili ende nuk ka vizituar Shqipërinë edhe pse tash e sa muaj janë martuar,

Por, një foto e Almedës e publikuar sot ka ngjallur dyshimet nëse ata po marrin rrugën për në Shqipëri.

Lexo edhe  Ilda Bejleri si kurrë më parë në reklamën e fundit për Shën Valentin (Video)

Në Insta-Story, Almeda ka postuar një imazh në të cilin ka fokusuar pasaportën shqiptare dhe biletën e aeroplanit nën të.

Në një intervistë dhënë para pak kohe për një medium shqiptar, Almeda dhe Çënari kishin deklaruar se shumë shpejt do të vijnë në Shqipëri, e ndoshta ajo ditë është sot.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *