Home / Showbiz / Angelie feston me fëmijët, mungon Brad në ditëlindje (FOTO)

Angelie feston me fëmijët, mungon Brad në ditëlindje (FOTO)

Në ditëlindjen e 11-të të vajzës së saj, Shiloh, ajo bashkë me fëmijët e tjerë, janë parë të argëtohen në Disney.

Vajza e Jolie-Pitt, tashmë  krejtësisht e rritur duket se është një kombinim perfekt i ish-partnerëve. Në fotot e publikuara së fundmi, Shiloh, me flokë të prera shkurt dhe e veshur sport, ngjan kaq shumë me të atin. Siç duket përveç aktores dhe fëmijëve, në “vendin e lumturisë” kanë qenë dhe disa prej miqve të saj, por ai që mungoi në ditëlindjen e vogëlushes ishte Brad.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *