Home / Kryesoret / Anulohet fluturimi nga Ohri drejt Zyrihut,shkak dritarja e pilotit?

Anulohet fluturimi nga Ohri drejt Zyrihut,shkak dritarja e pilotit?

Dhjetra udhëtar që sot do të duheshin të udhëtojnë nga Aeroporti i Ohrit, në drejtim të Zyrihut nuk kanë mundur të udhëtojnë dhe të njëjtëve u është thënë se do të udhëtojnë gjatë ditës së diel .Sic bëjnë të ditur udhëtarët që kontaktuan Strugalajm avioni i kompanisë që ishte nisur nga Zyrihu cili do të duheshte të riktheheshte  me udhëtarët nga Ohri është kthyer në mes të itinerarit pasi sipas tyre  ‘’dritarja’’në kabinën e pilotit ishte plasur gjë që e kishte detyruar pilotin të bëj prapaktheu në Zvicër.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *