Home / Lajme / Maqedoni / Anulohet seanca gjyqësore, Gruevski futet nga dera ndihmëse (Video)

Anulohet seanca gjyqësore, Gruevski futet nga dera ndihmëse (Video)

Gjyqtarja Tatjana Mihajllova, e ka anuluar seancën e sotme për rastin ‘Dhunë në Qendër’, pas konfirmimit se pesë persona mungojnë në seancën e caktuar.

Seanca e ardhshme gjyqësore është caktuar për 28 qershor 10:00.

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski, sot ishte i pranishëm në seancë por arrit me vonesë. Ai poashtu është futur nga dera e pasme, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Gruevski sot do të përballet me kryetarin e Komunës Qendër, Andrej Zhernovski dhe dhjetërsa të dëmtuar të cilët ishin në hapësirat e komunës në Komunë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *