Home / Kryesoret / Apel qytetarëve të Bogovinës ta rruajnë gjakftohtësinë për rastin e sotshëm

Apel qytetarëve të Bogovinës ta rruajnë gjakftohtësinë për rastin e sotshëm

Zyrtarë të Komunës së Bogovinës, apelojnë deri tek Televizioni Koha që ti informojnë qytetarët e Komunës së Bogovinës që ta ruajnë gjakftohtësinë që policia ta zbardhë plotësisht rastin./Tv Koha

Apel familjes Idrizi dhe Abazi që të ulen tensionet e mundëshme sepse nuk i shërben askujtë, rasti i ndodhur nuk duhet të përsëritet askund por as edhe në komunën tonë.

Policia menjëher ka dalë në vend ngjarje dhe po punon për zbadhjen e rastit, ku sot mbet i vrarë Hazbi Idrizi dhe u vetvra Qani Abazi./Tv Koha

 

 

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *