Home / Showbiz / Arjan Çani bën të qajë Beatrix, Albëria e mbron si një bishë (Video)

Arjan Çani bën të qajë Beatrix, Albëria e mbron si një bishë (Video)

Në performancën e sotme në emisionin ‘Your Face Sounds Familiar’ Beatrix Ramosaj interpretoi këngën e Celine Dion.

Arjan Çani pohoi se Celin ëshëtë një super star është shumë për tu interpretuar nga Beatrix.

“Kjo këngëtare është super super star dhe kjo e bën atë të lodhshme, unë nuk e adhuroi atë”, është shprehur Çani.

Ai për të zbutur deklaratën e tij tha se nuk i pëlqen Dion si këngëtare pasi ajo ëshët dhe shumë e shëmtuar, ndërsa Beatrix është shumë e bukur. Kjo deklaratë krijoi një përplasje mes tyre, madje Beatrix u përlot dhe pohoi se ka shkuar atje të marë vlerësime për performancën jo për pamjen e saj. Ndërkohë u hodh në mbrojtje Albërie Hadërgjonaj .

Ajo tha me ironi se Çani ka shoqe këngëtaren e muzikës popullore shqiptare Artiola Toskën dhe nuk ka se si të pëlqejë Celine Dion, dhe kjo “është çështje gustoje” ka thënë Arberia.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *