Home / Showbiz / “Arrestohet” Gena, në Las Vegas (Foto, Video)

“Arrestohet” Gena, në Las Vegas (Foto, Video)

Këngëtari i njohur shqiptar, Gena vazhdon të jetë kudo në botë me mbrëmjet e tij muzikore.

Por, vizita në Las Vegas të Amerikës e gjeti atë në befasi.

Dy femra u përkujdesën për ti bërë një truk atij duke ia vënë Genës prangat në duar.

Megjithatë asgjë nuk ishte serioze dhe Gena u pa i lumtur në krahët e dy bukurosheve.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *