Home / Kryesoret / Artin Spahiu godet anëtarët e partive të vogla: “Hazgëna në shoqëri, lepuj në katër sy”

Artin Spahiu godet anëtarët e partive të vogla: “Hazgëna në shoqëri, lepuj në katër sy”

Analisti Artin Spahiu ka goditur partitë e vogla shqiptare, që sipas tij anëtarët e partive të vogla duan të demonstrojnë të fortin para opinioniit, por se në të vërtetë janë lepuj në katër sy.

“Sa kompleksiv janë këta antarët e partive të vogla! Duan me çdo kusht të demonstrojnë të fortin para opinionit. Po më ngjajnë si fëmijët e kopshteve që veshin njê kostum, marrin një llullë duhani, zhgaravisin mustaqe dhe mendojnë se u bënë burra.
Ndoshta disat që kanë dalë nga fryma e Menduh Thaçit dhe që nuk mund të çlirohen, po sillen si ai:
“Hazgêna në shoqëri, lepuj në katër sy”.

Kaq në këtë trend opinioni i lejoj vetes të flas, se po më vërsulen pastaj si për punën e “heroit””, shkruan në fb, Artin Spahiu.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *