Home / Showbiz / Baby G e pranon se ka gënjyer gjatë gjithë kësaj kohe

Baby G e pranon se ka gënjyer gjatë gjithë kësaj kohe

Është nga Shqipëria, ka jetuar për një kohë të gjatë në Londër dhe tani po bënë karrierë në Kosovë,

Në të vërtet, Kosova e bëri të famshme, e shndërroj në një nga yjet e muzikës. Baby G, ani pse di shumë pak fjalë shqip, është mjaftë prezente në intervista televizive, ku flet pak anglisht e pak shqip. Ajo e ka pranuar publikisht se me raste ka gënjyer në intervista,

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *