Home / Kryesoret / Bardhyl Mahmuti godet Zaevin: Turpi nuk përbihet me asgjë! (FOTO)

Bardhyl Mahmuti godet Zaevin: Turpi nuk përbihet me asgjë! (FOTO)

Veprimtari i mirënjohur dhe ish-themeluesi i UÇK-së, Bardhyl Mahmuti ka atakuar liderin socialdemokrat Zoran Zaev pas vizitës së tij në portalin serb kurir.rs, ku ai theksoi se në Kosovë është historia e Serbisë, ndërsa manastiret zemra e Serbisë. Ai ka theksuar se si e ndjejnë këtë votuesit shqiptarë që i dhanë votën këtij.

Lexo postimin:

Screen Shot 2017-05-04 at 12.56.07 AM

Gjithashtu lexo

Përmes Serbisë po zbatohet një skenar për destabilizimin e Ballkanit, ja kush alarmon

Lidhja Demokrate e Maqedonisë (LD) nëpërmjet një kumtese vlerëson se tërheqja e personalit të ambasadës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *