Home / Showbiz / Basha me bashkëshorten darkë me çiftin Haradinaj

Basha me bashkëshorten darkë me çiftin Haradinaj

Ndërkohë që pritet një përgjigje nga kreu i PD, Lulzim Basha për paketën e McAllister për arritjen e një marrëveshje me PS, kryedemokrati ka darkuar me kreun e AAK-së Ramush Haradinaj.

Basha i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Aurela Basha kanë darkuan në një prej restoranteve në kryeqytet me çiftin Haradinaj nga Kosova.

Më herët Ramush Haradinaj është takuar dhe me presidentin e zgjedhur Ilir Meta.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *