Home / Showbiz / Bashkëshortja e Contes shpërthen në lot nga veprimi i tifozëve (FOTO LAJM)

Bashkëshortja e Contes shpërthen në lot nga veprimi i tifozëve (FOTO LAJM)

Tifozët e Chelsea-t mbrëmë kanë përlotur bashkëshorten e Antonio Contes menjëherë pas fillimit të ndeshjes. Të gjithë fansat e Bluve të Londrës mbrëmë kanë dhuruar spektakël në “Stamford Bridge” pasi kanë brohoritur shumë herë emrin e strategut italian gjatë ndeshjes.

Ky veprim i tyre ka përloturbashkëshorten e Conte, Elisabetta Muscarello, e cila është prekur shumë nga veprimi i tyre, raporton Albeu.

47-vjeçari është kthyer në një idhull në Londër, pasi ka rikthyer titullin kampion, ndërkohë që pas mbrëmjes së djeshme Elisabetta mund të bëjë gati valixhet për të ardhur në Londër dhe për të jetuar pranë bashkëshortit të saj.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *