Home / Showbiz / Beatrix Ramosaj dedikim për ish të dashurin? (Foto)

Beatrix Ramosaj dedikim për ish të dashurin? (Foto)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka kërcyer dhe kënduar deri në orët e para të mëngjesit duke e treguar këtë aktivitet përmes rrjete sociale.

Megjithatë diçka ka rënë në sy. Ajo ka publikuar disa video duke kërcyer dhe kënduar me zë të lartë këngën “U harrum” nga Ledri Vula. Të jetë ky një dedikim për ish të dashurin e saj, apo thjesht Beatrix po shijonte këngën e re të publikuar nga kolegu?

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *