Home / Showbiz / Bebe Rexha dhe Rita Ora takohen në “Billboard Music Awards” (Foto)

Bebe Rexha dhe Rita Ora takohen në “Billboard Music Awards” (Foto)

Dy nga emrat më të njohur të këngëtareve me prejardhje shqiptare që kanë arritë famë ndërkombëtare janë Rita Ora dhe Bebe Rexha.

Ato u takuan dje në eventin e organizuar nga “Billboard Music Awards” (BBMAS), shkruan lajmi.net.

Gjatë parakalimit në tepihun e kuq, Bebe kishte veshur një fustan të zi elegantë, ndërsa më pastaj ndërroi kostumin.

Në anën tjetër, Rita kishte veshur një fustan bardh e zi, me të cilin kishte vënë në pah të pasmet me materialin ‘rrjetë’ të fustanit.

Kur dy shqiptaret takohen në Billboard,vendosën të shkrepin disa foto dhe video, derisa Bebe fokusonte kamerën tek të pasmet e Ritës.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *