Home / Showbiz / Bëri bujë historia me ‘dashnorin’, reagon Aurela Gaçe: Ama kështu dashkeni ju? Që nesër…

Bëri bujë historia me ‘dashnorin’, reagon Aurela Gaçe: Ama kështu dashkeni ju? Që nesër…

Intervista e Aurela Gaçes dhënë për emisionin e moderatorit nga Kosova, Labit, ku ka rrëfyer shakanë që ka bërë në dasmën e saj, kur ka rrëfyer një episod mjaft interesant nga dasma e saj ishte dje një ndër lajmet më të lexuara në portalet shqiptare dhe kosovare të cilat e kanë pasqyruar këtë deklaratë.

Por kjo i ka tërhequr vëmendjen këngëtares së njohur të skenës shqiptare, e cila ka reaguar me një postim në profilin e saj në Facebook, duke ju drejtuar mediave që të shkruajnë edhe kur ajo bën punë, jo vetëm kur flet për dashnorë.

 Aurela tha se në dasmën e saj kishte rrëmbyer mikrofonin dhe ka deklaruar se është e vetmja që në dasmë ka dhe burrin dhe dashnorin.

REAGIMI I PLOTE:

Ua ua ua ua . Une punoj perdite . Mundohem te bej koncerte reale gjithcka live , ketu ne kete vendin tone ku playback-u “ha buke” me shume .

18425211_10155192844174034_2623564076879962190_n

Nxjerr kenge e klipe te reja qe me kushtojne kohe e shume te holla, vetem e vetem te jem prane publikut me te reja e live qe te mos i zhgenjej kurre, jap intervista e ato super te sinqerta ku flas per pune…..por rralle shume rralle perfliten keto gjera neper media.

Duhej te tregoja nje nga batutat e mija lidhur me fjalen dashnor qe te behej nami. Ama keshtu dashkeni ju? Qe neser nga nje dashnor ja u tregoj 😂😂😂😂😂 por kam frike se do te kthehem prape tek puna edhe s’do te duket dicka “interesante” per ju. Megjithate ju falenderoj per vemendjen media te dashura. Me dashnor e pa dashnor , une koken drejt si e ” nderçme”😉😂😂 .

Ahhhh po shyqyr qe kam publikun qe me ka xhan keshtu edhe me ndjek pikerisht per ate pune e djerse. Kaq kishim per sot😉😎

Ne fakt mediat nuk me shanin joooo, me fjalet me te mira🤗 por me vjen çudi edhe keq qe pse nuk jeni kaq te zellshem edhe me punen qe behet.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *