Home / Kryesoret / Biçikliski kërcënon deputetët e partisë: Nga shtëpia do t’iu nxjerrim

Biçikliski kërcënon deputetët e partisë: Nga shtëpia do t’iu nxjerrim

Ish-zëdhënësi i VMRO-së, Alekasandar Biçikliski, përmes rrjetit social facebook ka kërcënuar deputetët e partisë të cilës vetë ai i takon, njofton agjencia e lajmeve INA.

Ja cfarë shkruan Biçikliski:

Të mos mendoj dikush  nga 51 deputetët se për të shfrytëzyar të mirat dhe beneficionet e ndryshme të deputetit për katër vite, do të na tradhtojë dhe lejoj shkatërrimin e Maqedonisë….Jo shokë, nga shtëpia do tiu nxjerrim.

aa

Gjithashtu lexo

Përmes Serbisë po zbatohet një skenar për destabilizimin e Ballkanit, ja kush alarmon

Lidhja Demokrate e Maqedonisë (LD) nëpërmjet një kumtese vlerëson se tërheqja e personalit të ambasadës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *