Home / Lajme / Kronika e zezë / Bie nga kati i 6-të, vdes një turk në Gjilan

Bie nga kati i 6-të, vdes një turk në Gjilan

Viktima mashkull shtetas turk dyshohet se derisa ishte duke punuar një ashensor në një objekt banesor ka rënë nga kati i gjashtë i banesës.

 

Viktima sipas policisë, ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe nga lëndimet e marra ka ndërruar jetë.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Rasti ka ndodhur në Gjilan.

Gjithashtu lexo

Dy fëmijë mbyten në liqenin e Shkodrës

Burime nga policia thanë se rreth orës 16:00, ka ardhur një telefonatë në Sallën Operative …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *