Home / Kryesoret / Bleona kryen ndërhyrje kirurgjikale jashtë shtetit (Video)

Bleona kryen ndërhyrje kirurgjikale jashtë shtetit (Video)

Mesa duket edhe këngëtarja Bleona Qereti nuk i ka rezistuar ‘tundimit’ për të kryer ndërhyrje kirurgjikale.

Mjeku i njohur botëror Simon Ourianmd që ka kryer ndërhyrje kirurgjikale edhe tek Kim Kardashian ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet Bleona e shtrirë ne krevat teksa ha biskotë para ndërhyrjes kirurgjikale.

“Mos e dëgjoni atë, S’mund të hash biskota tërë ditën dhe të prisni nga unë t’ua rregulloj qafën”, ka shkruar dermatologu në Instagram.

Gjithashtu lexo

Aksidentohen dy autobusë dhe dy makina, 15 të lënduar në Strumicë

15 persona janë lënduar dje në një aksident rrugor në rrugën lokale në fshatin Bansko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *