Home / Showbiz / Blero kapet mat duke u grimuar (Foto)

Blero kapet mat duke u grimuar (Foto)

Këngëtari Blero së fundmi e ka publikuar një imazh interesat ku shihet duke u grimuar.

Këtë e ka bërë për realizimin e një fotosesioni ndërsa foton e ka hedhur në Instastory, shkruan lajmi.net

Derisa këngëtari është shumë aktiv në rrjete sociale pothuajse secilin moment e ndanë me ndjekësit e tij dhe kjo i bënë ata që të jenë edhe më të afërt me të.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *