Home / Kuriozitete / Bletët bllokuan trafikun për afro një orë (Video)

Bletët bllokuan trafikun për afro një orë (Video)

Në një rrugë të frekuentuar në Londër, gjatë orëve të mesditës trafiku është bllokuar për afro një orë, nga një grup i madh i bletëve.

Insektet që nuk dihet prej nga kanë ardhur, kanë fluturuar shumë poshtë dhe janë kapur nëpër trupat e kalimtarëve.

Nga frika e thumbimit prej tyre, të pranishmit është dashur të bëjnë kujdes dhe të mos veprojnë me shpejtësi, duke ngadalësuar qarkullimin normal.

Filmimi i postuar më poshtë, e tregon një pjesë të këtij fenomeni, para se të jenë larguar sërish në drejtim të panjohur.

 

Gjithashtu lexo

Gjeni se cili prej fëmijëve në foto është vajzë dhe zbuloni çfarë do të thotë përgjigjja për ju

Mund t’ju duket një test i thjeshtë, por që zbulon disa tipare të personalitetit tuaj. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *