Home / Lajme / Maqedoni / BOKS: Tetovari i’a “përdredh” qafën sërbit

BOKS: Tetovari i’a “përdredh” qafën sërbit

Boksieri profesionist shqiptar nga Tetova por që jeton dhe vepron në Zvicër Besir Vejseli, në duelin e rradhës së tij ka rrahur keq boksierin sërb Nikola Ivkovic. Mos e leni pa e parë videon më poshtë…

Nëse lexoni lajmin nga smart telefonat prisni disa sekonda të shfaqet videoja:

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *