Home / Showbiz / Bombë bionde! Bebe Rexha ua mori mendtë të gjithëve (Foto)

Bombë bionde! Bebe Rexha ua mori mendtë të gjithëve (Foto)

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha parakaloi mbrëmë në tapetin e kuq të “Billboard Music Awards”.

27-vjeçarja u shfaq e veshur thjeshtë, me një fustan të zi, stil Kylie Jenner.

Ylli me origjinë shqiptare tregoi se mund të jetë mahnitëse dhe plot stil, pa qenë nevoja të tregojë shumë.

Mediat e huaja e kanë cilësuar si një bionde shpërthyese.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *