Home / Lajme / Rajon / Bombë n’midis Beogradit, banorët e kryeqytit serb në panik: Menduam se na ra NATO sërish

Bombë n’midis Beogradit, banorët e kryeqytit serb në panik: Menduam se na ra NATO sërish

Një shpërthim i fuqishëm tronditi pak para orës 23 Beogradin, i cili ndodhi në afërsi të qendrës “Business Center Ju” në rrugën Mihajla Pupina, njofton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë” duke ju referuar mediave serbe.

Nga ky shpërthimi, per çka qytetaret flasin se duket te ishte bombë, por nuk ka të plagosur.

Një bombë u hodh në qendër te””Business Center Ju”. qytetarët e rastit kanë ikur shpejtë, jane fshehur dhe futur ne shtëpia e dikush neper podrume. Disa kishin menduar se i ra NATO serish Serbisë. Nga ky ky shpërthimi në ndërtesat përreth u thyen shume dritare e dyer.

Një hetim në vendin e ngjarjes është në vazhdim. Në vend, doli shpejt e shpejte policia dhe ambulanca.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *