Home / Lajme / Kronika e zezë / ‘Bosi’ shqiptar kapet në Greqi me heroinë, i prishet plani për sezonin turistik, ja ç’kishte planifikuar

‘Bosi’ shqiptar kapet në Greqi me heroinë, i prishet plani për sezonin turistik, ja ç’kishte planifikuar

Kapet nga Policia greke në Laganas, Zakyntho nje shqiptar 41-vjecar me 1 kg 272 gram heroine e 340 gram marijuane.

Gjate kontrollit, atij iu gjetën edhe 1900 euro, 60 lira skoceze, 20 dollare amerikane dhe 1 peshore.

Droga mësohet se do të shperndahej tek turistet e huaj gjate sezonit turistik.

Gjithashtu lexo

Studentja shqiptare u përplas për vdekje nga një makinë në Itali, mediat publikojnë pamjet (VIDEO)

Ditën e sotme, mediat italiane kanë bërë publike pamjet nga vendi ku ndodhi aksidenti ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *