Home / Showbiz / Bosi shqiptar sherr me shishe në club, banorët e Big Brother të pranishëm (Foto)

Bosi shqiptar sherr me shishe në club, banorët e Big Brother të pranishëm (Foto)

Pak kohë më parë u zbulua lidhja e gjakur mes atij që konsiderohet si miliarderi më i ri në moshë në Shqipëri, Oni Hysenbelliut dhe njërit prej banorëve më të përfolur të këtij edicioni të ‘BB’, Olsit.

Pavarsisht se kjo nuk është komentuar nga Hysenbelliu, Olsi ka treguar një episod përplasjeje fizike që ka ndodhur në prani të kushuririt të tij.

Ai ka rrëfyer tek banorët e tjerë të shtëpisë se kur ka qënë në një lokal nate të Tiranës, ëshët konfliktuar me një grup djemsh, njërit prej të cilëve i ka gjuajtur me shishe. Në atë vend përveç kushuririt Oni Hysenbelliu ka qënë edhe Fiorentina, por asokohe ata nuk njiheshin.

Ky episod është komentuar në ‘Fan Club’, ku opinionistët dhe të ftuarit kanë folur gjatë për Olsin dhe etiketimin e tij si të dhunshëm./tabloid

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *