Home / Showbiz / Brenda festës së 1-vjetorit të Lianit! (Foto)

Brenda festës së 1-vjetorit të Lianit! (Foto)

Ditën e djeshme, djali i Big Bastës dhe Vesa Lumës, Lian, mbushi 1 vit.

Bukuroshi i vogël ka festuar vitin e  parë të jetës dhe prindërit e tij i kishin organizuar një festë shumë të bukur. Pa diskutim Lian është një nga fëmijët e famshëm më të bukur në Shqipëri.

Vesa ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga festa e vogëlushit. Lian shfaqet i veshur shumë bukur me një kapele në kokë në të cilën shkruan “Gëzuar ditëlindjen” në krahët e mamit të tij.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *