Home / Lajme / Rajon / Bukurite Natyrore te Shqiperise te xhiruara me dron

Bukurite Natyrore te Shqiperise te xhiruara me dron

SHQIPËRIA MUND TË CILËSOHET SI VENDI MË I BUKUR NË BALLKAN, POR SI DUKET QEVERIA E ATJESHME NUK DIN MIRË TË BËN REKLAMIMIN E VENDEVE TË BUKURA NATYRORE.

SHQIPËRIA KA EDHE NJË BREGDET MAHNITËS ,ME PAMJE IMPOZANTE POR QË FATKEQËSISHT NUK I REKLAMOJNË SA DUHET.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *