Home / Lajme / Rajon / Burri sulmon fizikisht gruan në Malishevë

Burri sulmon fizikisht gruan në Malishevë

Të martën në orën 16:00 në Malishevë, policia ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

“Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, njofton policia

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *