Home / Showbiz / Capital T kërkon të dijë pse po ia ‘luan’ lojën në hitin veror

Capital T kërkon të dijë pse po ia ‘luan’ lojën në hitin veror

Reperi kosovar, Capital T ka publikuar hitin e verës, të titulluar ‘Pse po ma lun lojën.’

Ky është një projekt muzikor ku ai ka sjellë një histori dashurie, të bazuar në flirtime dhe lojëra.

Si cdo herë, 26-vjecari ka ardhur me një stil të vecantë dhe një këngë ritmike, tekstin e së cilës e ka shkruajtur vetë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *