Home / Showbiz / Çfarë po i bashkon Majkun dhe Adelina Berishën? (Foto)

Çfarë po i bashkon Majkun dhe Adelina Berishën? (Foto)

Të dy janë shumë të njohur për publikun

Bëhet fjalë për reperin e njohur Majk dhe këngëtaren Adelina Berisha,

Por së fundmi ata po i bashkon diçka.

Nuk bëhet fjalë për ndonjë projekt të ri.

Majku e Adelina do të jenë së bashku të shtunën në Tiranë në një koncert të përbashkët.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Majku përmes një fotografi që ka postuar në profilin e tij në Instagram, ku tregon se të shtunën më 3 qershor në Vlorë.

“e shtune Vlore… #majk #babastars”, kishte shkruar Majk.

E Majkut nuk i kanë munguar komentet e shumta nga fansat e tij.

“bae”,

“shpirt”.

“ME KALL BEJBEEEE”,

“one and only”,

“TAHAZEMREN”,

“tdushum”,

“love u to the moon and back”,

“doo kalleee”

“shpirt”, ishin vetëm disa nga komentet që i kishin lënë fansat atij.

Kujtojmë se reperi i njohur ditë më parë kishte befasuar fansat e tij duke postuar fotografi të djalit Roanit.

Ndërsa Adelina Berisha ka ditë që ka shkuar për pushime në Turqi.

Atë e keni parë me shumë foto të nxehta nga pushimet.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *