Home / Showbiz / Çiftet më të bukura shkëlqejnë në një vend (Foto)

Çiftet më të bukura shkëlqejnë në një vend (Foto)

Andrra Destani, Sinan Hoxha, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë shkëlqyer në një event së fundmi.

Çiftet shihen gjithnjë pranë njëri-tjetrit së bashku dhe kjo nuk ndryshoi as tash.

Në një ngjarje së fundmi që besohet se është një dasëm, ata u shfaqën shumë bukur pranë njëri-tjetrit.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *