Home / Showbiz / Çifti Dona-Musa në krizë?!

Çifti Dona-Musa në krizë?!

Fiorentina i tregon gocave se Dona letrën e Musait e kishte hedhur tek koshi i banjës, një nga djemtë e kishte gjetur dhe ia kishte dhënë Musait, i cili më pas e kishte hedhur prapë në plehra.

Teksa bëjnë këtë thashethem pranë Donës afrohet Musa, i cili i kërkon asaj letrën që i kishte shkruar kjo e fundit në mënyrë që ta hedhë dhe ai.

Ajo nuk ia tregon sepse Musa dëshiron ta grisë. Ai i thotë Donës se ajo nuk meriton asgjë fare dhe nuk dëshiron ta dëgjoj. Më pas ai merr kapakun e picës në të cilën i kishte shkruar “Të Dua” dhe e hedh në koshin e plehrave.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *