Home / Showbiz / Çka e lidh Genta Canen me Afërdita Dreshajn? (Foto)

Çka e lidh Genta Canen me Afërdita Dreshajn? (Foto)

Edhe një bionde tjetër në ekran, e cila bënë shumë përshtypje.

Elegante, e këndshme dhe gjithherë e qeshur. Kjo është Genta Cana, dikur miss e modele, ndërkaq sot një nga prezantueset më seksi të TV-së,

A e dini që Genta ishe konkurrente në të njëjtin edicion të “Miss Universe Kosova” me Afërdita Dreshajn? Ndonëse shumë njerëz menduan se do të jetë Genta “Miss Universe Kosova”, Afërdita e rrëmbej kurorën e më të bukurës.

Cana është vajza e xhaxhait të Lorik Canes dhe motra e futbollistit Granit Cana. Pra, jo rastësisht drejton një format televiziv, shkruan “Kosovarja”.

Në vijim një galeri fotosh të biondes së ekranit.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *