Home / Showbiz / Çka i zuri në telefon i fejuari Leonora Poloskes?

Çka i zuri në telefon i fejuari Leonora Poloskes?

Këngëtarja Leonora Poloska është ndër zërat më të veçantë e më të fuqishëm të muzikës shqiptare, 

Leonora ka dëshmuar se di të këndoj mrekullueshëm balada, këngë me shtrirje të gjerë, edhe ti përshtatet tregut e kërkesave të momentit.

Këngëtarja e ka gjetur shpirtin binjak, e ai është kompozitori Andin Randobrava.

Në një intervistë të përbashkët dhënë “Kosovares”, i fejuari i thotë Leonores:

“T’kam zënë duke e shiku Linda Morinen në telefon. A je adhuruese e saj?”

Kjo është përgjigja e këngëtares: “Po e qeshin e përbuzin, por mua më pëlqen dëshira dhe këmbëngulja e saj për të vazhduar tutje. Këtu nuk po i komentoj aftësitë dhe afinitetet e Lindes”

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *